kreatywna agencja reklamowa funktional - białe logo
kreatywna agencja reklamowa funktional - czarne logo

MPEC

Raport Roczny

Klient

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej (MPEC)

Co zrobiliśmy

Katalog
Mapy
Ulotki

MPEC, czyli Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, od lat ogrzewa Kraków. Jest prężnie działającą spółką akcyjną, dbającą o swój nieustanny rozwój i wychodzącą naprzeciw nowym wyzwaniom. Modernizacja systemu ciepłowniczego i wzrastająca liczba odbiorców pozwoliły MPEC zracjonalizować zużycie i uzyskać jedne z najniższych cen energii w Polsce, a wdrażając kolejne proekologiczne rozwiązania, skutecznie walczy o czystsze powietrze w mieście.

Ma być ciepło? Będzie ciepło! Pod każdym względem! Nawet chłodno brzmiący raport roczny skierowany do inwestorów, musi rozgrzać nasze zainteresowanie, nie tylko informacjami o osiągnięciach i sukcesach spółki. To właśnie postawiliśmy sobie za główny cel realizowanego dla MPEC projektu – zbioru danych podsumowujących działanie spółki przez ostatni rok. Ciepło!

Już przy pierwszym kontakcie katalog ogrzewa nasze dłonie, zastosowaną na okładce powłoką soft-touch. Wykorzystany wewnątrz satynowo-matowy papier jest ciepły w dotyku, brzmi ciepło przy kartkowaniu, a druk na nim jest łagodny i stonowany. Dodanie pomarańczowych odcieni, wspaniale komponujących się z fioletowo-żółtym logo spółki, rozgrzewa całość wizualnie. Mnogość informacji, liczb i zestawień statystycznych udało nam się zaprezentować w przystępny i przyjazny dla odbiorcy sposób, ułatwiając przekaz przejrzyście zbudowanymi wykresami i tabelami, a dopełniając całość upraszczającymi czytelność ikonami.

 

Chcesz z nami pracować?
Opowiedz nam o swojej marce i tym, czego potrzebujesz dla jej rozwoju.
Skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o szczegółach.
Podobne projekty

OMGKRK

Branding krakowskiej społeczności startupowej

Link4

Kompleksowa obsługa marki w projektowaniu materiałów print i digital

Grupa Le Scandale

Projekty stron internetowych dla lokali gastronomicznych

Strona została zaprojektowana do przeglądania w trybie pionowym. Obróć swoje urządzenie.

Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Klikając przycisk „Wyrażam zgodę” lub korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki akceptujesz korzystanie z plików cookies.

Akceptuje