kreatywna agencja reklamowa funktional - białe logo
kreatywna agencja reklamowa funktional - czarne logo

Quanpet

Happy pet in your home

Klient

Quanpet Ltd.

Co zrobiliśmy

Branding – logo & identyfikacja wizualna
Materiały sprzedażowe
RWD website – Concept, UX, UI, Interaction Design, Dev
Aplikacja mobilna
Inne materiały BTL

Quanpet to rewolucyjne rozwiązanie terapeutyczne zaprojektowane specjalnie dla zwierząt. Według najnowszych badań zwierzęta, podobnie jak ludzie, borykają się z uczuciami takimi jak lęk, tęsknota czy agresja. Quanpet jest innowacyjnym urządzeniem stworzonym do prowadzenia terapii audio pomagających w leczeniu stanów niepokoju, które pojawiają się głównie wtedy, gdy właściciel pupila znajduje się poza domem. Aplikacja za pośrednictwem odbiornika umieszczonego na specjalnej obroży umożliwia odtwarzanie odpowiednich komunikatów dźwiękowych.

Identyfikacja wizualna marki została stworzona od podstaw. Logotyp w intuicyjny sposób łączy literę „Q” z symbolem obroży z urządzeniem. Przygotowana na potrzeby projektu interaktywna strona www obrazuje innowacyjność oraz różnorodność produktu. W ramach dalszych prac powstały brandbook oraz rendery samego urządzenia.

Ostatnimi działaniami było przygotowanie komunikacji marki oraz zestawu materiałów reklamowych przybliżających funkcjonowanie produktu potencjalnym klientom.

Chcesz z nami pracować?
Opowiedz nam o swojej marce i tym, czego potrzebujesz dla jej rozwoju.
Skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o szczegółach.
Podobne projekty

Kubuś

UX i strona WWW dla polskiej marki produktów naturalnych dla dzieci

Espiro

Branding i strona WWW dla producenta wózków i fotelików dziecięcych

Tauron Arena Kraków

Katalog sprzedażowy i karty produktowe

Strona została zaprojektowana do przeglądania w trybie pionowym. Obróć swoje urządzenie.

Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Klikając przycisk „Wyrażam zgodę” lub korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki akceptujesz korzystanie z plików cookies.

Akceptuje