kreatywna agencja reklamowa funktional - białe logo
kreatywna agencja reklamowa funktional - czarne logo

Talent Hub

Find your talents

Klient

Inspiring people

Co zrobiliśmy

Branding – logo & identyfikacja wizualna
Inne materiały BTL
Display

Talent Hub to marka firmy Inspiring People, która zajmuje się procesami rekrutacyjnymi i szeroko rozumianymi usługami HR. Naszym celem było zbudowanie wizerunku, który będzie interesujący zarówno dla potencjalnych klientów, jak i dla kandydatów firmy. Klientowi zależało na tym, aby w sposób ciekawy i nietuzinkowy oddać panującego w niej ducha inspiracji.

Tworząc logotyp, zaproponowaliśmy znak podkreślający skuteczność, koncentrację i profesjonalizm. Założeniem, które przyświecało nam przy projektowaniu, było pokazanie zbioru osób z wielorakimi talentami – stąd też różne figury geometryczne, symbolizujące uzdolnienia i rodzaje osobowości, które wzajemnie się uzupełniają. Figury te, zestawione razem, tworzą reflektor, w którego świetle znajduje się człowiek. Bo pracownicy firmy to zgrany zespół indywidualistów, tworzący spójną całość.

Opracowując elementy identyfikacji wizualnej, skorzystaliśmy z barw kojarzących się z kreatywnością, takich jak fiolet i magenta. Zaproponowane przez nas rozwiązania podkreślają entuzjazm i energię do działania oraz dynamizm.

Projekt ten z pewnością wyróżnia się na tle innych tym, że w interesujący sposób oddaje ducha inspiracji oraz potencjału drzemiącego w Inspiring People.

Chcesz z nami pracować?
Opowiedz nam o swojej marce i tym, czego potrzebujesz dla jej rozwoju.
Skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o szczegółach.

Strona została zaprojektowana do przeglądania w trybie pionowym. Obróć swoje urządzenie.

Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Klikając przycisk „Wyrażam zgodę” lub korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki akceptujesz korzystanie z plików cookies.

Akceptuje

Poznajmy się
Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia darmowej konsultacji.
Dziękujemy za wiadomość.
Klient
Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
OK
Efekty pracy z Funktional spełniają wszystkie nasze wymagania dotyczące projektów.
Pracowników cechują wysoki profesjonalizm, rzetelność oraz elastyczność.
Komunikacja przebiega bezproblemowo, a dział obługi klienta jest zawsze do naszej dyspozycji.
Maciej Socha
BIODERMA - NAOS
From the start, we felt that Funktional was asking the right questions and took an earnest interest in our business and our client’s needs. Their design process enables us to keep in daily contact, so there are no surprises around schedule or creative ideation. Whether we are working with Funktional on tactical creative production or more strategic creative design, Funktional is a solid partner all through the process.
Michael Kolbrener
INNER WORKINGS
Kontakt i współpraca z działem obsługi Klieneta a także działem graficznym firmy Funktional, przebiegał według najwyższych standardów, co zaowocowało dostarczeniem dla nas najwyższej jakości materiałów na jakich nam zależało.
Magdalena Kardela
Tele-fonika Cables
  • Award
  • Award
  • Award
  • Award
  • Award