kreatywna agencja reklamowa funktional - białe logo
kreatywna agencja reklamowa funktional - czarne logo

Bayer

Poczuj się swobodnie

Klient

H2O creative

Co zrobiliśmy

Strona www – Concept, UX, UI, Interaction Design

Jednym z ciekawszych projektów realizowanych przez Funktional była adaptacja globalnej wersji strony produktowej firmy Bayer na rynek polski. Było to pierwsze takie wdrożenie w historii największego światowego producenta farmaceutyków poza rynkiem pierwotnym. Naszym zadaniem było dostosowanie projektu graficznego oraz treści do wymagań polskiego konsumenta. Stronę produktową, zrealizowaną na zlecenie naszego partnera H2O creative, przygotowaliśmy w wersji responsywnej.

Chcesz z nami pracować?
Opowiedz nam o swojej marce i tym, czego potrzebujesz dla jej rozwoju.
Skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o szczegółach.
Podobne projekty

Language Assessment by Accent for Professionals

Digital first! Jak zbudować pozytywne customer experience, wzmocnić wizerunek marki i zaprojektować branding, który trafia do grupy docelowej.

Biuro Innowacji Międzynarodowej Organizacji Charytatywnej

Projekt kooperacyjnej platformy online dla jednej z najważniejszych i najbardziej wpływowych organizacji międzynarodowych

Norsweet

Jak zbudowaliśmy markę z mocną wizją i misją

Strona została zaprojektowana do przeglądania w trybie pionowym. Obróć swoje urządzenie.

Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności. Klikając przycisk „Akceptuję” lub korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki akceptujesz korzystanie z plików cookies.

Akceptuję