kreatywna agencja reklamowa funktional - białe logo
kreatywna agencja reklamowa funktional - czarne logo

Bioderma

Z dbałością o detal

Klient

Naos

Co zrobiliśmy

Key Visual
Branding
Edytorial
Strona www
Portal design
Opakowania
Materiały sprzedażowe
Inne materiały BTL
Kampania multichannel

Bioderma to francuska, innowacyjna marka kosmetyków biodermatologicznych, która od czterdziestu lat wprowadza na rynek przełomowe produkty do pielęgnacji skóry. Jej pierwszym, a zarazem kultowym wyrobem jest szampon Nodé, opracowany bez użycia detergentów. Bioderma szczyci się współpracą z dermatologami oraz wychodzeniem naprzeciw potrzebom klientów. Szybko stała się jednym z największych producentów kosmetyków aptecznych na świecie.

Funktional prowadzi stałą i kompleksową obsługę Biodermy od początku 2014 roku, odpowiadając za większość elementów komunikacji marki w Polsce.

Chcesz z nami pracować?
Opowiedz nam o swojej marce i tym, czego potrzebujesz dla jej rozwoju.
Skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o szczegółach.
Podobne projekty

Language Assessment by Accent for Professionals

Digital first! Jak zbudować pozytywne customer experience, wzmocnić wizerunek marki i zaprojektować branding, który trafia do grupy docelowej.

Biuro Innowacji Międzynarodowej Organizacji Charytatywnej

Projekt kooperacyjnej platformy online dla jednej z najważniejszych i najbardziej wpływowych organizacji międzynarodowych

Norsweet

Jak zbudowaliśmy markę z mocną wizją i misją

Strona została zaprojektowana do przeglądania w trybie pionowym. Obróć swoje urządzenie.

Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności. Klikając przycisk „Akceptuję” lub korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki akceptujesz korzystanie z plików cookies.

Akceptuję