kreatywna agencja reklamowa funktional - białe logo
kreatywna agencja reklamowa funktional - czarne logo

Esthederm

Inspirowane potrzebami

Klient

Naos

Co zrobiliśmy

Key Visual
Branding
Edytorial
Opakowania
Materiały sprzedażowe
Inne materiały BTL
Kampania multichannel

Instytut Esthederm to ekskluzywna marka kosmetyków wywodząca się z Francji. Firma, od momentu założenia przez Jean-Noël Thorela, jest ekspertem od badania skóry i dostarczania selektywnych preparatów, przeznaczonych dla najbardziej wymagających klientów.

Działając na zlecenie polskiego dystrybutora, firmy NAOS, od 2015 roku prowadzimy kompleksową obsługę tej wyjątkowej marki na naszym rynku. Na bieżąco tworzymy materiały BTL, takie jak katalogi, ulotki czy też opakowania. Opracowujemy strategię ATL wraz ze zintegrowaną komunikacją marki oraz projekty koncepcyjne, takie jak stoiska mobilne na potrzeby targów lub eventów w centrach handlowych.

Chcesz z nami pracować?
Opowiedz nam o swojej marce i tym, czego potrzebujesz dla jej rozwoju.
Skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o szczegółach.
Podobne projekty

Language Assessment by Accent for Professionals

Digital first! Jak zbudować pozytywne customer experience, wzmocnić wizerunek marki i zaprojektować branding, który trafia do grupy docelowej.

Biuro Innowacji Międzynarodowej Organizacji Charytatywnej

Projekt kooperacyjnej platformy online dla jednej z najważniejszych i najbardziej wpływowych organizacji międzynarodowych

Norsweet

Jak zbudowaliśmy markę z mocną wizją i misją

Strona została zaprojektowana do przeglądania w trybie pionowym. Obróć swoje urządzenie.

Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności. Klikając przycisk „Akceptuję” lub korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki akceptujesz korzystanie z plików cookies.

Akceptuję