kreatywna agencja reklamowa funktional - białe logo
kreatywna agencja reklamowa funktional - czarne logo

Galperin

Aplikacja finansowa

Klient

Galperin

Zakres prac:

Projekt UI aplikacji
Projekt graficzny aplikacji mobilnej
Logotyp

Galperin to nowoczesna, niezależna usługa finansowa. Celem twórców aplikacji było zbudowanie alternatywy na rynku bankowym z całym wachlarzem usług dostępnych tylko w tradycyjnej bankowości. Produkt ma być rewolucyjny w swojej kategorii i stać się wzorcem nowej generacji usług finansowych. Galperin skierowany jest w szczególności do osób z generacji Z, które wchodzą na rynek pracy i osiągają pierwsze dochody. Usługa ma być dla nich bankiem pierwszego wyboru.

Nasz klient zwrócił się do nas z kompleksowym zadaniem. Musieliśmy stworzyć projekt interfejsu aplikacji i równocześnie zaproponować logotyp, który odnosi się do innowacji, elastyczności i niezależności. Klient chciał, aby tworząc brand hero wykorzystać kota jako odzwierciedlenie wartości i wizji marki.

Chcesz z nami pracować?
Opowiedz nam o swojej marce i tym, czego potrzebujesz dla jej rozwoju.
Skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o szczegółach.
Podobne projekty

Link4

Kompleksowa obsługa marki w projektowaniu materiałów print i digital

Language Assessment by Accent for Professionals

Digital first! Jak zbudować pozytywne customer experience, wzmocnić wizerunek marki i zaprojektować branding, który trafia do grupy docelowej.

Biuro Innowacji Międzynarodowej Organizacji Charytatywnej

Projekt kooperacyjnej platformy online dla jednej z najważniejszych i najbardziej wpływowych organizacji międzynarodowych

Strona została zaprojektowana do przeglądania w trybie pionowym. Obróć swoje urządzenie.

Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności. Klikając przycisk „Akceptuję” lub korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki akceptujesz korzystanie z plików cookies.

Akceptuję