kreatywna agencja reklamowa funktional - białe logo
kreatywna agencja reklamowa funktional - czarne logo

Link4

Kompleksowa obsługa marki w projektowaniu materiałów BTL i digital

Klient

Link4

Zakres prac:

Key Visual
Infografiki
Ilustracje
Piktogramy
Kalendarz biurkowy
Materiały BTL
Animacje
Kartka świąteczna

Link4 działa na polskim rynku od stycznia 2003 roku. Jest pierwszą firmą ubezpieczeniową, oferującą polskim kierowcom ubezpieczenia komunikacyjne typu direct, czyli ubezpieczenia przez telefon lub internet. Link4 jest laureatem wielu nagród i wyróżnień w branży ubezpieczniowej.

W ramach stałej współpracy z naszym klientem, jesteśmy odpowiedzialni za koncepcje kreatywne i projektowanie materiałów BTL i digital.

Wyzwanie

LINK4 jest pionierem i liderem ubezpieczeń direct w Polsce. Jest także laureatem wielu nagród i wyróżnień w branży finansów i ubezpieczeń. Naszą stałą współpracę rozpoczęliśmy, kiedy Klient zgłosił się do nas z briefem, który zakładał stworzenie świeżego, kreatywnego Key Visuala dla OWU LINK4 Mama. Zadowolenie z przygotowanego przez nas projektu przerodziło się w stałą i kompleksową obsługę marki w zakresie zarówno materiałów BTL, jak i digital.

Rozwiązanie

Głębokie zrozumienie misji marki, jej strategii komunikacji i rynku ubezpieczeń pozwoliło nam w idealny sposób znaleźć odpowiedź na potrzeby Klienta, przygotowując wiele różnorodnych materiałów w ramach stałej współpracy z LINK4.

Rezultat

Stworzone przez nas materiały doskonale odzwierciedlają istotę oferty LINK4 i przedstawiają jej najważniejsze elementy w spójny i atrakcyjny sposób. Pozwoliły realizować cele założone w planach sprzedażowych Klienta oraz zapewnić wzrost rozpoznawalności i świadomości marki.

Chcesz z nami pracować?
Opowiedz nam o swojej marce i tym, czego potrzebujesz dla jej rozwoju.
Skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o szczegółach.
Podobne projekty

Galperin

Logotyp i projekt aplikacji mobilnej dla nowoczesnej usługi finansowej

Language Assessment by Accent for Professionals

Digital first! Jak zbudować pozytywne customer experience, wzmocnić wizerunek marki i zaprojektować branding, który trafia do grupy docelowej.

Biuro Innowacji Międzynarodowej Organizacji Charytatywnej

Projekt kooperacyjnej platformy online dla jednej z najważniejszych i najbardziej wpływowych organizacji międzynarodowych

Strona została zaprojektowana do przeglądania w trybie pionowym. Obróć swoje urządzenie.

Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności. Klikając przycisk „Akceptuję” lub korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki akceptujesz korzystanie z plików cookies.

Akceptuję