kreatywna agencja reklamowa funktional - białe logo
kreatywna agencja reklamowa funktional - czarne logo

Livioon

Elegance first

Klient

Livioon sp. z o.o.

Co zrobiliśmy

Branding – logo & identyfikacja wizualna
Opakowania
Sesja zdjęciowa
Strona www – Concept, UX, UI, Interaction Design, Dev
Materiały sprzedażowe
Inne materiały BTL

Livioon to marka specjalizująca się w sprzedaży luksusowych francuskich perfum za pośrednictwem kanału MLM. Zadanie, jakie otrzymał Funktional, polegało na stworzeniu identyfikacji wizualnej, która przybliżyłaby firmę oraz jej ofertę jak najszerszej grupie odbiorców.

Opracowując strategię, przygotowaliśmy metodologię badań konsumenckich i wdrożyliśmy ją w życie. Prezentowaliśmy próbki zapachów oraz testowaliśmy nazwy. Po przeanalizowaniu wyników stworzyliśmy identyfikację wizualną i stronę internetową. Kolejnym działaniem było przygotowanie projektów opakowań oraz realizacja sesji zdjęciowej.

Nasze projekty odzwierciedlają trendy w światowym perfumiarstwie i wpisują się w oczekiwania klientów. Zastosowanie czerni i bieli podkreśla elegancję oraz styl, które charakteryzują grupę docelową Livioon.

Chcesz z nami pracować?
Opowiedz nam o swojej marce i tym, czego potrzebujesz dla jej rozwoju.
Skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o szczegółach.
Podobne projekty

AON

Skuteczny serwis rekrutacyjny i generator newsletterów

Language Assessment by Accent for Professionals

Digital first! Jak zbudować pozytywne customer experience, wzmocnić wizerunek marki i zaprojektować branding, który trafia do grupy docelowej.

Biuro Innowacji Międzynarodowej Organizacji Charytatywnej

Projekt kooperacyjnej platformy online dla jednej z najważniejszych i najbardziej wpływowych organizacji międzynarodowych

Strona została zaprojektowana do przeglądania w trybie pionowym. Obróć swoje urządzenie.

Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności. Klikając przycisk „Akceptuję” lub korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki akceptujesz korzystanie z plików cookies.

Akceptuję