kreatywna agencja reklamowa funktional - białe logo
kreatywna agencja reklamowa funktional - czarne logo

Powiśle 11

Chill Beneath the Hill

Klient

Krakowskie Biuro Festiwalowe

Co zrobiliśmy

Branding – logo & identyfikacja wizualna
Oznakowanie zewnętrzne
System orientacji przestrzennej (wayfinding)

Powiśle 11 to jeden z najważniejszych adresów w Krakowie. Zlokalizowane u stóp wzgórza wawelskiego Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego zostało w całości ukryte pod ziemią. Naszym zadaniem było subtelne, ale jednoznaczne odkrycie tego miejsca dla przechodniów, turystów i mieszkańców miasta, ponieważ nie wszyscy byli świadomi jego istnienia.

Prace zlecone przez Krakowskie Biuro Festiwalowe rozpoczęliśmy od zaprojektowania logotypu. Inspiracją były trzy elementy: kształt budynku wraz z dziedzińcem, fale przepływającej nieopodal Wisły oraz konstrukcja leżaka wypoczynkowego. Powstał w ten sposób prosty, ale charakterystyczny symbol.

Chcieliśmy również przybliżyć atmosferę miejsca i pokazać jego kontekst, którym jest organizacja imprez kulturalnych, eventów oraz proponowanie sposobów spędzania czasu wolnego. Stworzyliśmy w tym celu hasło „Chill Beneath the Hill”. Kolejnym zadaniem było zaprojektowanie systemu orientacji przestrzennej. Wykonaliśmy audyt okolicy, sprawdziliśmy główne trasy przechodniów i turystów i na tej podstawie zaproponowaliśmy miejsca ustawienia znaków kierujących do Powiśla 11.

Chcesz z nami pracować?
Opowiedz nam o swojej marce i tym, czego potrzebujesz dla jej rozwoju.
Skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o szczegółach.
Podobne projekty

Language Assessment by Accent for Professionals

Digital first! Jak zbudować pozytywne customer experience, wzmocnić wizerunek marki i zaprojektować branding, który trafia do grupy docelowej.

Biuro Innowacji Międzynarodowej Organizacji Charytatywnej

Projekt kooperacyjnej platformy online dla jednej z najważniejszych i najbardziej wpływowych organizacji międzynarodowych

Norsweet

Jak zbudowaliśmy markę z mocną wizją i misją

Strona została zaprojektowana do przeglądania w trybie pionowym. Obróć swoje urządzenie.

Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności. Klikając przycisk „Akceptuję” lub korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki akceptujesz korzystanie z plików cookies.

Akceptuję