kreatywna agencja reklamowa funktional - białe logo
kreatywna agencja reklamowa funktional - czarne logo

Tauron Arena Kraków

Katalog sprzedażowy i karty produktowe dla największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce.

Klient

Agencja Rozwoju Miasta S.A.

Zakres prac

Key Visual
Katalog
Karty produktowe

Tauron Arena Kraków to największy w Polsce i jeden z największych i najnowocześniejszych na świecie wielofunkcyjnych obiekt widowiskowo-sportowy. Pozwala na organizację wydarzeń o różnym charakterze i skali. Wykorzystując olbrzymią przestrzeń i nowoczesne możliwości techniczne obiektu, mogą tam się odbyć zarówno wydarzenia sportowe, jak i kulturalne i rozrywkowe: koncerty, festiwale, pokazy filmowe, musicale, pokazy cyfrowe, show na lodzie, gale, kongresy i konferencje, bankiety oraz letnie imprezy plenerowe.

Obiekt wyróżnia się na mapie miasta swoją architekturą, jednocześnie wkomponowując się w jego otoczenie. Jego kształt jest zbliżony do spłaszczonej elipsoidy obrotowej. Nie można go pomylić z żadnym innym budynkiem w Krakowie, jak też w całej Polsce.

Wyzwanie

Mnogość zastosowań przestrzeni obiektu i bogactwo jego oferty spowodowały, że konieczne było stworzenie materiałów sprzedażowych, które w pełni przedstawią możliwości Tauron Arena Krakow i w atrakcyjny sposób pokażą walory obiektu.

Rozwiązanie

Naszą pracę zaczęliśmy od zastanowienia się, w jaki sposób przedstawić wszystkie obszary obiektu i elementy oferty sprzedażowej. Wymagało to skupienia się na pracy analitycznej i zapoznania się ze wszystkimi danymi, które podsumowywały 2 lata istnienia obiektu.

Przygotowaliśmy wizualizacje możliwych układów organizacji przestrzeni obiektu, pod kątem szerokiego wachlarza wydarzeń, jakie można zorganizować w Tauron Arena Kraków. Pokazanie pełnej funkcjonalności pozwoli, aby każdy zainteresowany znalazł idealne rozwiązanie dla siebie.

Aby zapewnić wyjątkowe i atrakcyjne wizualnie przedstawienie obiektu wykorzystaliśmy pieczołowicie wyselekcjonowany bogaty materiał zdjęciowy, w tym fotografie wykonane z drona. Przygotowaliśmy także rendery wnętrz obiektu, mapy obiektu i dojazdów, infografiki – bogate w informacje i łatwe w odbiorze.

 

Rezultat

Nowy katalog Tauron Arena Kraków dzięki swojej spójnej i wizualnie porywającej formie pozwolił przedstawić wszystkie zalety obiektu, co przełożyło się na zainteresowanie i sprzedaż wśród klientów z Polski i zagranicy.

Chcesz z nami pracować?
Opowiedz nam o swojej marce i tym, czego potrzebujesz dla jej rozwoju.
Skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o szczegółach.

Strona została zaprojektowana do przeglądania w trybie pionowym. Obróć swoje urządzenie.

Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Klikając przycisk „Wyrażam zgodę” lub korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki akceptujesz korzystanie z plików cookies.

Akceptuje

Poznajmy się
Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia darmowej konsultacji.
Dziękujemy za wiadomość.
Klient
Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
OK
Efekty pracy z Funktional spełniają wszystkie nasze wymagania dotyczące projektów.
Pracowników cechują wysoki profesjonalizm, rzetelność oraz elastyczność.
Komunikacja przebiega bezproblemowo, a dział obługi klienta jest zawsze do naszej dyspozycji.
Maciej Socha
BIODERMA - NAOS
From the start, we felt that Funktional was asking the right questions and took an earnest interest in our business and our client’s needs. Their design process enables us to keep in daily contact, so there are no surprises around schedule or creative ideation. Whether we are working with Funktional on tactical creative production or more strategic creative design, Funktional is a solid partner all through the process.
Michael Kolbrener
INNER WORKINGS
Kontakt i współpraca z działem obsługi Klieneta a także działem graficznym firmy Funktional, przebiegał według najwyższych standardów, co zaowocowało dostarczeniem dla nas najwyższej jakości materiałów na jakich nam zależało.
Magdalena Kardela
Tele-fonika Cables
  • Award
  • Award
  • Award
  • Award
  • Award