kreatywna agencja reklamowa funktional - białe logo
kreatywna agencja reklamowa funktional - czarne logo

Osiedle Zielone Tarasy

W otoczeniu zieleni

Klient

Zielone Tarasy sp. z o.o. sp. k

Co zrobiliśmy

Strategia komunikacji
Key Visual
Branding – logo & identyfikacja wizualna
Materiały sprzedażowe
Inne materiały BTL
Strona www – Concept, UX, UI, Interaction Design, Dev
Konkurs konsumencki
Kampania multichannel (dital, outdoor, radio, prasa)
Eventy
Display
Projekt biura sprzedażowego

Kiedy deweloper Osiedla Zielone Tarasy stanął po raz pierwszy przed naszymi drzwiami, budowa była już praktycznie zakończona. Identyfikacja wizualna, strona internetowa oraz materiały sprzedażowe zostały wcześniej przygotowane przez inną agencję. Niestety, nie znaleziono jeszcze kupca na żadne mieszkanie.

Naszym zadaniem było odwrócić ten proces i doprowadzić do sprzedaży. Czasu było niewiele. W ciągu miesiąca konieczne było zbudowanie nowej marki oraz rozpoczęcie kampanii promocyjnej. Dwa miesiące później dzięki naszym intensywnym działaniom niemal wszystkie mieszkania zostały sprzedane. Ostatni apartament znalazł nowego właściciela po 90 dniach od startu kampanii. To się nazywa przełożenie na rentowność inwestycji!

Praca u podstaw

Palący deadline nie był jedynym wyzwaniem. Zastosowane przez dewelopera rozwiązania technologiczne sprawiły, że cena nieruchomości była wyższa od średniej rynkowej. To również nie ułatwiało zadania. Postawiliśmy na zbudowanie marki skierowanej do kobiet, która zostanie przez nie pokochana do tego stopnia, że tańsza konkurencja nie będzie stanowić przeszkody w sprzedaży.

Po sześciu tygodniach prac mieliśmy gotową nową identyfikację wizualną oraz stronę internetową. Opracowaliśmy strategię komunikacji marketingowej oraz key visual. Uruchomiliśmy też wielokanałową kampanię promocyjną obejmującą billboardy, citylighty oraz nośniki w środkach komunikacji miejskiej. Zorganizowaliśmy konkurs internetowy na selfie, przygotowaliśmy reklamę radiową oraz komplet materiałów sprzedażowych.

Chcesz z nami pracować?
Opowiedz nam o swojej marce i tym, czego potrzebujesz dla jej rozwoju.
Skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o szczegółach.
Podobne projekty

Language Assessment by Accent for Professionals

Digital first! Jak zbudować pozytywne customer experience, wzmocnić wizerunek marki i zaprojektować branding, który trafia do grupy docelowej.

Biuro Innowacji Międzynarodowej Organizacji Charytatywnej

Projekt kooperacyjnej platformy online dla jednej z najważniejszych i najbardziej wpływowych organizacji międzynarodowych

Norsweet

Jak zbudowaliśmy markę z mocną wizją i misją

Strona została zaprojektowana do przeglądania w trybie pionowym. Obróć swoje urządzenie.

Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności. Klikając przycisk „Akceptuję” lub korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki akceptujesz korzystanie z plików cookies.

Akceptuję