kreatywna agencja reklamowa funktional - białe logo
kreatywna agencja reklamowa funktional - czarne logo

Osiedle Zielone Tarasy

W otoczeniu zieleni

Klient

Zielone Tarasy sp. z o.o. sp. k

Co zrobiliśmy

Strategia komunikacji
Key Visual
Branding – logo & identyfikacja wizualna
Materiały sprzedażowe
Inne materiały BTL
Strona www – Concept, UX, UI, Interaction Design, Dev
Konkurs konsumencki
Kampania multichannel (dital, outdoor, radio, prasa)
Eventy
Display
Projekt biura sprzedażowego

Kiedy deweloper Osiedla Zielone Tarasy stanął po raz pierwszy przed naszymi drzwiami, budowa była już praktycznie zakończona. Identyfikacja wizualna, strona internetowa oraz materiały sprzedażowe zostały wcześniej przygotowane przez inną agencję. Niestety, nie znaleziono jeszcze kupca na żadne mieszkanie.

Naszym zadaniem było odwrócić ten proces i doprowadzić do sprzedaży. Czasu było niewiele. W ciągu miesiąca konieczne było zbudowanie nowej marki oraz rozpoczęcie kampanii promocyjnej. Dwa miesiące później dzięki naszym intensywnym działaniom niemal wszystkie mieszkania zostały sprzedane. Ostatni apartament znalazł nowego właściciela po 90 dniach od startu kampanii. To się nazywa przełożenie na rentowność inwestycji!

Praca u podstaw

Palący deadline nie był jedynym wyzwaniem. Zastosowane przez dewelopera rozwiązania technologiczne sprawiły, że cena nieruchomości była wyższa od średniej rynkowej. To również nie ułatwiało zadania. Postawiliśmy na zbudowanie marki skierowanej do kobiet, która zostanie przez nie pokochana do tego stopnia, że tańsza konkurencja nie będzie stanowić przeszkody w sprzedaży.

Po sześciu tygodniach prac mieliśmy gotową nową identyfikację wizualną oraz stronę internetową. Opracowaliśmy strategię komunikacji marketingowej oraz key visual. Uruchomiliśmy też wielokanałową kampanię promocyjną obejmującą billboardy, citylighty oraz nośniki w środkach komunikacji miejskiej. Zorganizowaliśmy konkurs internetowy na selfie, przygotowaliśmy reklamę radiową oraz komplet materiałów sprzedażowych.

Chcesz z nami pracować?
Opowiedz nam o swojej marce i tym, czego potrzebujesz dla jej rozwoju.
Skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o szczegółach.

Strona została zaprojektowana do przeglądania w trybie pionowym. Obróć swoje urządzenie.

Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Klikając przycisk „Wyrażam zgodę” lub korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki akceptujesz korzystanie z plików cookies.

Akceptuje

Poznajmy się
Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia darmowej konsultacji.
Dziękujemy za wiadomość.
Klient
Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
OK
Efekty pracy z Funktional spełniają wszystkie nasze wymagania dotyczące projektów.
Pracowników cechują wysoki profesjonalizm, rzetelność oraz elastyczność.
Komunikacja przebiega bezproblemowo, a dział obługi klienta jest zawsze do naszej dyspozycji.
Maciej Socha
BIODERMA - NAOS
From the start, we felt that Funktional was asking the right questions and took an earnest interest in our business and our client’s needs. Their design process enables us to keep in daily contact, so there are no surprises around schedule or creative ideation. Whether we are working with Funktional on tactical creative production or more strategic creative design, Funktional is a solid partner all through the process.
Michael Kolbrener
INNER WORKINGS
Kontakt i współpraca z działem obsługi Klieneta a także działem graficznym firmy Funktional, przebiegał według najwyższych standardów, co zaowocowało dostarczeniem dla nas najwyższej jakości materiałów na jakich nam zależało.
Magdalena Kardela
Tele-fonika Cables
  • Award
  • Award
  • Award
  • Award
  • Award