kreatywna agencja reklamowa funktional - białe logo
kreatywna agencja reklamowa funktional - czarne logo

Happy Smoothies

Ręcznie robione

Klient

H2O creative

Co zrobiliśmy

Landing page produktowy – Concept, UX, UI, Interaction Design, Dev

Happy Smoothies to nowa linia zdrowych, bezcukrowych soków produkowanych przez rodzinną firmę Fimaro. Ekologiczny proces wytwarzania oraz tradycyjne receptury idealnie wpisują się w potrzeby ludzi młodych, świadomych trendów żywieniowych. Happy Smoothies to odpowiedź dla osób wybierających produkty z dużą starannością.

Naszym zadaniem, wykonanym na zlecenie agencji partnerskiej H2O creative, było przygotowanie strony internetowej dla użytkownika oczekującego najwyższej jakości. Skupiliśmy się na warstwie graficznej oraz na dopracowaniu rozwiązań funkcjonalnych. Strona nawiązuje do niepowtarzalnego charakteru produktu i jego jakości homemade. Duże znaczenie miała dla nas warstwa informacyjna i edukacyjna, której celem było przybliżenie korzyści płynących ze spożywania miąższowych, świeżych i naturalnych soków. Dlatego tło jest białe, możliwie proste i nierozpraszające uwagi. Dzięki temu rozwiązaniu sam produkt został lepiej wyeksponowany.

Chcesz z nami pracować?
Opowiedz nam o swojej marce i tym, czego potrzebujesz dla jej rozwoju.
Skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o szczegółach.
Podobne projekty

Norsweet

Jak zbudowaliśmy markę z mocną wizją i misją

Sferis.pl

Branding i strategia komunikacji dla multibrandowej sieci sprzedaży internetowej

Kubuś

UX i strona WWW dla polskiej marki produktów naturalnych dla dzieci

Espiro

Branding i strona WWW dla producenta wózków i fotelików dziecięcych

Strona została zaprojektowana do przeglądania w trybie pionowym. Obróć swoje urządzenie.

Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności. Klikając przycisk „Akceptuję” lub korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki akceptujesz korzystanie z plików cookies.

Akceptuję